Bu yazımız oyunculara yönelik. Oyunları en az hatayla oynamak için yapmanız gereken en önemli ayrıntıları bu yazıda bulabilirsiniz. Ayrıca oyunların işleyişi konusunda da gerekli bilgileri bulabilirsiniz.

Oyuncular için Hata Giderme Kılavuzu

Önemli Not: Sitemizde bulunan yazılarımıza izin almanıza gerek olmadan kendi sitenizde link verebilirsiniz fakat yazıların bir kısmının veya tamamının izin alınmadan başka bir sitede yayınlanması yasaktır.

Bu bölümümüzde bilgisayar ve diğer konularda ayrıntılı bir şekilde anlattığımız yararlı bilgi ve ipuçlarının olduğu yazılarımızı yayınlıyoruz. Yazılarımızla ilgili aklınıza takılan sorular için bize ulaşabilirsiniz.

Melsis Electronics

Elektronik & Yazılım

Bu yazımızda Windows® XP CD’ si ile Hard disk bölümleme, dosya sistemi (FAT32 / NTFS) seçiminde dikkat edilecek noktalar, hard diski formatlama ve Windows® XP kurulumundan  bahsettik. Bu yazıyı okuduktan sonra siz de çok kolay bir şekilde Windows® XP kurulumu yapabileceksiniz.

Windows® XP CD’ si ile Disk Bölümleme - Dosya Sistemi Seçimi & Formatlama -  Windows Kurulumu

Yazılar

Bu yazımız, işlemci ve ekran kartı, ihtiyaçları karşılamakta yavaş kalan kullanıcılar için terfi etme veya overclock etme konusunda yardımcı olacak bir rehber niteliğinde. Yazıda ayrıca işlemci çarpanı, FSB hızı, işlemci frekansı gibi terimlerin anlamları ve etkileri konusunda ayrıntılı açıklamaları da bulabileceksiniz

İşlemci - Ekran Kartı Terfi ve Overclock Rehberi

Bu yazımızda Microsoft® ‘un Tablet PC ler için özel olarak çıkardığı Energy Blue temasını inceledik. Bu tema özel güncelleme ile geliyor fakat bu güncelleme masaüstü bilgisayarlara kurulamıyor, sadece Tablet PC’ lere kurulabiliyor. Biz tema dosyalarını ayıkladık ve özel kurulum  programı yazdık. Bu kurulum programı ile masaüstü bilgisayarlar dahil tüm Windows® XP işletim sistemlerine kurulabiliyor

Microsoft® ’un Windows® XP Teması Energy Blue