Program ile ilgili ayrıntılı bilgi ve download için:

Elektrik kesintileri, işletim sistemi hataları, kilitlenmeler ve resetlenmeler gibi olumsuzluklara karşı hesapları koruma altında tutan ve hesap bilgilerini kurtarabilen renkli bir Internet Cafe programı.

Melsis Cafe

Program ile ilgili ayrıntılı bilgi ve download için:

Program ile ilgili ayrıntılı bilgi ve download için:

İbur Elektronik ile devam eden ortak çalışmamız olan bu proje ile uzaktan kumanda ile bilgisayarınızdaki tüm programları kontrol edebilir, Explorer   kontrolü sayesinde bilgisayarınızda dolaşabilirsiniz. Yukarıda resmi görünen program, onun için hazırlanmış mikroişlemcili özel elektronik devre ile entegre çalışmaktadır.

Uzaktan PC

Program ile ilgili ayrıntılı bilgi için:

Program ile ilgili ayrıntılı bilgi ve download için:

Giriş | Programlarımız | Eklentiler | Yazılar | Bize Ulaşın

Melsis Electronics

Elektronik & Yazılım

Bu bölümümüzde hazırladığımız ücretsiz programlarımız ile deneme sürüm programlarımızın bir listesini bulacaksınız. Programların hepsi Türkçe hazırlanmıştır. İlgilendiğiniz program ile ilgili ayrıntılı bilgilere ve programı indireceğiniz sayfaya ilgili kısımdan ulaşabilirsiniz.

Programlarımız

Ayarladığınız saatte alarm vererek sizi uyaran, alarm sırasında ses-müzik-film gibi ortam dosyalarını oynatabilen, belirlediğiniz saatte bilgisayarınızı kapatabilen, yeniden başlatabilen, oturumu kapatabilen arka fon olarak resim yükleyebildiğiniz kullanışlı bir program. Bilgisayar başında kendini kaybedip saati unutup uyarılmaya ihtiyacı olanlar için ideal.

Program ile ilgili ayrıntılı bilgi ve download için:

Alarmset

Haftanın her günü için periyodik olarak çalmak üzere ayarladığınız zil saatlerinde, belirlediğiniz ses-müzik-film gibi ortam dosyalarını çalan, okullarda ve işyerlerinde kullanılan elektronik programlanabilen zillerin tamamen yerini alabilecek  bir program.

ZilSet

İbur Elektronik ile ortak çalışmamız olan bu program ile analog elektriksel sinyali ekrana çizdirip gözlemleyebilir, ayarladığınız belli süre için analiz sonuçlarınızı MATLAB dosyası veya text dosyası olarak kaydedebilirsiniz. Program, onun için hazırlanmış özel elektronik devre ile entegre çalışmaktadır.

Sinyal Analizörü

BiyoTürk sitesi için, özel istek üzerine hazırladığımız bir program. Protein sentezinde görevli mRNA ‘daki baz dizisini (KODON) girip ona karşılık gelen aminoasit   ve bu aminoasit hakkında ayrıntılı bilgilerini çıkarıyor.

BiyoTürk Protein Decoder

Metin Kutusu: Sinyal Analizörü Ana Sayfası
Metin Kutusu: BiyoTürk Protein Decoder Ana Sayfası